אודות

משרד עו"ד מ.אוסטרובסקי ושות' הוקם על ידי עו"ד מיכאל אוסטרובסקי בשנת 2003.  

החל משנת 2014 המשרד עבר למשרד עו"ד אודי ברזלי לצורך קיום שיתוף פעולה הדוק בתחום הנדל"ן והליטיגציה המסחרית. 

עו"ד אוסטרובסקי, בוגר המחזור הראשון של המרכז הבינתחומי בהרצליה, התמחה במשרד קלמנטינובסקי-שטיין (מותיקי משרדי עורכי הדין בתחום המקרקעין) וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1999, התמקצע בנדל"ן על רבדיו השונים, לרבות ייצוג קבלנים/יזמים בפרויקטים חדשים, ייצוג עסקאות מכר של בניינים מניבים, דירות יד שניה, ייצוג רוכשי דירות מקבלנים, קבוצות רכישה, תמ"א 38 לרבדיה השונים (ייצוג בעלי דירות/יזמים) וכן קרקעות ובניינים בחו"ל. 

בנוסף עו"ד אוסטרובסקי רכש ניסיון רב בליטיגציה אזרחית, בסכסוכים משפטיים מורכבים לרבות מאבקי שליטה בחברות, משפט מסחרי , דיני קניין וסכסוכי עבודה בין מעסיקים לעובדים והופיע בפני כל הערכאות, מבית המשפט העליון ובית הדין הארצי לעבודה ומטה וכן ייצג צדדים בבוררויות מסחריות.  

מטפל בהסדרי חוב עבור חדלי פירעון ומייצג חייבים בהליכי פשיטת רגל.
עו"ד אוסטרובסקי הנו מגשר מוסמך מטעם המוסד הישראלי לגישור שליד לשכת עורכי הדין וככזה מקבל לטיפולו תיקי גישור, לרבות מבתי המשפט. 

עו"ד אוסטרובסקי הנו נוטריון ומעניק שירותים נוטריונים במספר שפות.
עו"ד אוסטרובסקי משמש כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין וחבר בוועדת מקרקעין של הלשכה. 
כמי שלמד משפטים ומנהל עסקים, במקום שחרת על דגלו את חשיבות ויישום ההשכלה הבינתחומית, מוטמעת גישה זו גם בשירותים הניתנים על ידי עו"ד אוסטרובסקי-תהליך קבלת ההחלטות, למשל, שכמובן נעשה בשיתוף עם הלקוח, משתדל להתבסס על פרמטרים שונים, הן מהעולם המשפטי והן מהעולם העסקי.
המשרד דוגל במתן שירות מקצועי ללא פשרות, לאחר לימוד יסודי של החומר הנדרש ותוך השתדלות לתת לכל לקוח את תשומת הלב הראויה, היעילה והמקצועית על מנת להשיג עבורו את התוצאה הטובה ביותר בנסיבות העניין. 
כמי שמאמין בערך החברתי של מקצוע עריכת הדין, המשרד מעניק גם שירותי פרו בונו ללקוחות מיעוטי יכולת.

אודות המשרד
Share by: